Friday, February 27, 2015

opinion about store-Sacara

היי אהובים שלי

עוד מעט פורים...איזה כייף!
אני מתרגשת ואתם?
האמת שלמרות שאני מתרגשת אני תמיד נזכרת שניה לפני לקנות תחפושת, וכל פעם אני אומרת לעצמי ששנה הבאה אני יחשוב חודש לפני. (אבל זה אף פעם לא קורה.)
אבל השנה, דאגו בשבילי
לפני שבוע הייתי בהשקה של פלטת צבעים מיוחדים לכבוד פורים שמשמשת גם לגוף וגם לפנים
הפלטה הזאת בהחלט תעזור לי אם התחפושת. (כן, יש לי כבר רעיון לתחפושת)
כמו שאתם יודעים בחג פורים יש לנו הזדמנות להיות ליום אחד מה שתמיד רצינו או אפילו מה שאף פעם לא רצינו.
הקלק כאן להמשך הפוסט


זה חג נועז צבעוני שמח ומשמח.. זאת הסעבה שאני אוהבת אותו.
אני אוהבת בחג הזה הכל (חוץ מאוזני המן)
אני זוכרת שבתור ילדה לא הייתי נרדמת בלילה, מחכה לבוקר שיגיע כבר כדי  שאמא שלי תתחיל ולהלביש לי אותי עם התחפושת ואז  אפשר להתחיל להצטלם, אחרי הצילומים הייתי נפגשת עם חברה והינו הולכות ביחד לבית ספר ומרגישות כמו נסיכות (לא משנה למה התחפשנו), הייתי אוהבת לראות למה כולם התחפשו ואת כל הפעילויות שהיו בבת ספר.
אבל אז הגיע הרגע שצריך להחליף את המשלוח מנות, ותמיד הייתי נדפקת עם משלוח מנות קטן למרות ששלי היה מלא כל טוב.
אז עכשיו שאני כבר גדולה אמא שלי לא מאפרת אותי בפורים ואני צריכה לאפשר את עצמי
ולסאקרה יש פלטת איפור מושלמת לפורין כמו שאמרתי שכוללת 15 צבעים במחיר מצחיק של 39.90
האיפור מתקבע ונמרח בקלות ובמהירות, אינו מלכלך מאוד עמיד, וקל להסרה
אפשר גם לרכוש צבע בודד ולא חייב לקנות את כל הפלטה במחיר של 8.90
ופתאום יש לי חשק לגלות לכם למה בא לי להתחפש, האמת שסאקרה שלחו לי תמונה של איפור טווס, ואמרתי לעצמי ככה אני רוצה.
אז אני אשתף אותכם איך אשפר להגיע למראה הזה למי שבא לה גם להתחפש לטווס.


המדריך הוא מהאמנית האיפור טל פלג 

  1. ראשית, מרחי מייקאפ מאט בגוון העור על כל הפנים בעזרת מברשת, וקונסילר מתחת לעיניים. הניחי על שטח העפעף ערבוב של צלליות הטורקיז - צללית משי מס' 230 ו-מס' 241. הניחי ערבוב של הצלליות משי 230 (טורקיז) ו-203 (ירוק) בקפל העין הימנית. בעין השמאלית גלשי עם הצבע לכל האזור שסביב העין, מתחתיה, מעבר לגבה ועל עצם הלחי. הוסיפי מעל נגיעה מצללית בתפזורת 013 (ירוק בהיר) כדי לתת לצבע מראה יותר זוהר ובוהק. 


  1. ציירי קו ללא כנף מעל העין, בעזרת אייליינר מברשת מס' 010 (סגול), צבעי בעזרת עיפרון- ללא חידוד מס'  120 (סגול) את הקו הפנימי של העין. השתמשי בצללית משי מס' 241   כדי לתחום את החלק התחתון של העין, בצמוד לריסים התחתונים, בשתי העיניים. הצלילי את קפל העין בעזרת צללית משי מס' 203 (ירוקהוצללית משי מס'  234 (שחורה). 

  1. הוסיפי נצנצים מס' 005 בזווית הפנימית של העיןונגיעה של צללית משי מס'  235 (שמפניהבעצם הגבה. צבעי, באמצעות מברשת גבות, את הגבות בכחול, בעזרת צבעי body art (ערבוב של כחול, סגול ושחור)הצלילי תחת עצמות הלחיים עם ברונזר והניחי סומק ורדרד מס' 03 על הלחיים. 

  1. מרחי מסקרה קלאסית בצבע כחול על הריסים, והדביקי ריסים מלאכותיים מס' 722. הדביקי נצנצים טורקיז מתחת לריסים התחתונים. היעזרי בדבק ריסים - מרחי בעדינות שכבה דקה של דבק מתחת לריסים התחתונים והצמידי אליו את הנצנצים בעזרת מברשת. הניחי על השפתיים שפתון בגוון ורוד. 

  1. ליצירת את זנב הטווס - ציירי בעזרת צבע body art ירוק, נקודות מדויקות ואחידות היוצאות מכיוון העין למעלה אל המצח ולמטה אל עצם הלחי. ניתן לערבב את הצבע הירוק עם צבע לבן כדי ליצור גוונים שונים של ירוק שיוסיפו עניין. 

  1. עכשיו מתחיל החלק שדורש הרבה סבלנות -  בעזרת דבק ריסים הדביקי 2 קריסטלים על כל נקודה ירוקה - קריסטל אחד כחול ולצידו קריסטל כתום. אם את ממהרת או מתעצלת, ניתן לצייר את הנקודות הכחולות והכתומות עם צבעי body art במקום להדביק קריסטלים. לאחר מכן, בעזרת מברשת אייליינר מדויקת ציירי נקודות לבנות קטנטנות בין הנקודות הירוקות. ניתן להוסיף גם נגיעות של סגול לילך עם אייליינר מברשת מס'  010 (סגול). 

  1. גוף הטווס- מתוך הזווית הפנימית של העין השמאלית, השתמשי במכחול אייליינר מדויק כדי לצייר גוף של טווס בעזרת צבע body art כחול, והצלילי את גופו בעזרת ערבוב צבעי body art שחור ולבן. הוסיפי מקור ופנים. מראשו של הטווס משכי לכיוון מעלה ארבעה קווים עם צבע שחור, ובראש כל אחד מהם הדביקי קריסטל סגול בעזרת דבק ריסים. 

 הניחי צללית כחול רויאל מפלטת צלליות מס' 101 מעל גוף הטווס כדי להדגיש את הצבע הכחול ולהוסיף לו מעט ברק. 


חשוב לוודא שמתחילים עם האיפור מספיק זמן מראש לפני האירוע כדי להספיק ולא לאחר ...  

פורים שמח 
Share:

No comments

Post a Comment

© asia chic | All rights reserved.
Blog Design Handcrafted by pipdig